Головна героїня комедійного серіалу «Пекельні кішки» Марті Перкінс – молода дівчина з дуже складною долею. У ранньому дитинстві вона залишилася без батька, який втік до іншої жінки. Це позначилося не тільки на її мамі, яка повністю занурилася в роботу, а після початку пити, але і на ній самій. Адже її чекало лише самотність і передчасне дорослішання. Але вона впоралася з цими проблемами, причому досить успішно. Тепер Марті симпатична і популярна дівчина, яка до того ж є студенткою юридичного коледжу, що знаходиться при університеті Лоуренса. Її життя б’є ключем, шафи ломляться від модних і красивих нарядів, а за нею увиваются натовпи шанувальників.

Проте доля підносить їй черговий подаруночок. Через брак коштів керівництво коледжу відмовляє їй стипендії. Тому її мрія про престижної професії і безбідного життя валитися як піщаний замок. Тепер все що її чекає – це важка робота в одному з найближчих барів, мізерні чайові і докучання п’яних молодиків. Якщо, звичайно ж, вона не прийме пропозицію Савани – капітани групи підтримки «Пекельні кішки» приєднатися до їх команді і стати черлидершей. Серіал Пекельні кішки 1 сезон (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер Марті повинна зробити складний вибір, від якого залежить її доля. Адже будучи успішною студенткою, вона всіляко знущалася на кожній дівчинкою з групи підтримки, вважаючи їх невдахами.

Режисер: Аллан Аркуш, Деббі Аллен, Джон Берінг
В ролях: Елісон Мичалка, Ешлі Тісдейл, Метт Бар, Роббі Джонс, Хезер Сайрус Хемменс, Шерон Лив, Джефф Хефнер, Бен Коттон, Гейл Харольд, Райан Кеннеді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress