Серіал Пелена всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Оксана працює журналістом, її спеціалізація цієї великі скандали, де замішана корупція. Кирило працює слідчим, з-за цієї журналістки Оксани у нього в житті досить багато проблем. Спершу здається, що вони люті вороги, але насправді вони чоловік і дружина, які ось-ось можуть розлучитися. Внаслідок нового розслідування Оксана знову попала. Дуже великий скандал і в кінець посварилася з чоловіком. Щоб згладити провину їй потрібно буде місяці на два залягти на дно, працюючи в місцевій газеті Вечірня пелена. Тут вона подружилася з районним головою Валерієм Камышевым.

Він ще молодий і має великі перспективи. А ще Оксана з’ясувала, що в цій тихій на вигляд Пелені є безліч таємниць, які мають зв’язок з колишнім головним району Райхелем, який загруз у корупції. Цікава Оксана не змогла стриматися і приступила до розслідування. Але, заглибившись у цю складну історію, героїня зрозуміла, що їй буде складно одній все розрулити.

З’ясувавши, що у подружжя проблеми, Кирило поїхав їй допомагати, заважаючи таким чином її відносин з Валерієм, які тільки почала зароджуватися. Серіал Пелена всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Антон Батырев, Андрій Чадов, Олександра Буличова, Володимир Горянський, Сергій Сипливий, Ліза Анохіна, Костянтин Корецький, Олексій Тритенко, Наталія Корецька


загрузка...