Вчені вже довгий час намагаються побороти смертельно невиліковні хвороби. І волею нещасного випадку намічається прорив в лікуванні ракових захворювань, справа в тому, що в Південній Америці невиліковно хворих пацієнтів клініки покусали кажани. Несподівано виявляється, що це зцілило частину людей. Кращі вчені країни починають експерименти із застосуванням виробленої вакцини. У кожного відкриття завжди є дві сторони. І за відкриттям зцілення ховається щось жахливе, справа в тому що пацієнти на яких відчували препарат починають мутувати, перетворюючись в надсильним вампірів, які до того ж володіють і телепатичними здібностями.

Популяція тварюк розрахунок швидкими темпами і надія на порятунок людства покладена на маленьку дівчинку, яку повинні привезти в дослідницький центр. За припущеннями вчених у маленької дівчинки імунітет до вірусу. На неї починається справжнє полювання, адже маючи протиотруту можна диктувати свої умови в будь-якій війні. Серіал Переродження 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Стали проводитися лабораторні дослідження. Але, ситуація вийшла з-під контролю, коли люди стали перетворюватися в безжальних вампірів. Вони мають здатність до телепатії, а тому їх популяція зростає зі швидкістю геометричної прогресії.

Режисер: Джейсон Енслер, Эллісон Лідді
Актори: Бріанна Гоуі, МакКінлі Белчер III, Брайана Браун, Керолайн Чікезі, Еммануель Шрікі, Генрі Йен Кусик, Марк-Пол Госселаар, Джеймі МакШейн, Вінсент П’яцца, Саня Сідні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress