Серіал Перфекціоністки 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Всі героїні даного багатосерійного твору прагнуть до того, щоб в їх житті все було ідеально. Прагнення до досконалості стало для кожної з героїнь цієї нав’язливою ідеєю і причина цього криється десь в області психології. Кожна намагається ідеалізувати свій життєвий простір прагне вдосконалити внутрішній світ і досягти душевної гармонії. Зразковість це те, що об’єднує всіх фігуранток цій історії вони переконані перфекціоністки, які прагнуть до кращого у всьому. Дівчата і жінки часто збираються разом, щоб щось обговорити і поділиться якимись особистими проблемами.

З’ясувалося, що вони мають одного спільного ворога, який суперечить їх уявленням про нормальні взаємини. Чоловік на ім’я Нолан живе в їх районі і характеризується як патологічний бабій і любитель жінок. Одного разу під час чергової зустрічі жінки жартома вирішують пофантазувати з приводу вбивства Нолана і, зрозуміло, ніхто з присутніх тоді не сприйняв всерйоз цю дівочу балаканину.

Але яке ж було їх здивування, коли вони дізналися, що чоловік вбито і саме таким способом, який вони обговорювали. Серіал Перфекціоністки 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Елізабет Аллен, Норман Баклі, Ширі Епплбі
Актори: Елі Браун, Софія Карсон, Хейлі Ерін, Грем Томас Кінг, Кріс Мейсон, Сідні Парк, Джанела Перріш, Саша Пітерс, Келлі Разерфорд, Еван Біттенкур


загрузка...