загрузка...


Ювентус — відома італійська футбольна команда, яка прагнула показати на що вона здатна. Кожен з учасників завжди прагнув проявити себе з кращого боку і отримати всі бажані кубки їх головна мета. Вони прагнуть з кожним днем просуватися вперед і брати участь в якомога більшій кількості матчів і чемпіонатів. Однак їм не вдалося потрапити на чемпіонат у Росії і деяких це дуже сильно бентежить, адже всі вони прагнуть до останнього показати на що вони здатні і здивувати весь світ, щоб ними могли пишатися рідні, навіть після того як хлопці залишать Великий спорт.

Попереду всіх учасників чекає ще багато різних випробувань, з якими буде не так просто впоратися, але всі вони впевнені в тому, що зможуть показати всьому світові, що вони дійсно заслуговують на звання кращих і не раз готові привести свою улюблену країну до перемоги, щоб ними пишалися всі. Однак з чим насправді доведеться зіткнутися цим людям і чи готові вони впоратися з усіма труднощами, які їх чекають попереду?

Чи вдасться декому з футболістів дійсно закінчити свою кар’єру так, як вони завжди про це мріяли або ж це так і залишиться для них нездійсненною мрією? Серіал Перша команда: Ювентус 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аарон Коен
Актори: Massimiliano Allegri, Андреа Бардзальї, Мехді Бенатіа, Federico Bernardeschi, Джанлуїджі Буффон, Джорджо К’єлліні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress