Недалеке майбутнє. Вчені і конструктори зуміли значно поліпшити космічні кораблі, які тепер можуть доставляти людей на далекі планети. Мрія про колонізацію Марса тепер цілком реальна. Вже тривалий час ведеться ретельна підготовка до першого пилотируемому польоту. Майбутні члени екіпажу постійно тренуються і ходять на психологічні заняття, щоб добитися максимальної злагодженості та ефективності. Перед ними стоїть важливе завдання. При її успішному виконанні людство зробить величезний крок у плані технологічного прогресу. Також проводиться відбір і перших колонізаторів.

У погодилися на переліт для постійного проживання до червоної планеті є свої труднощі: як підготувати до розставання близьких і родичів? Адже невідомо, коли наступного разу їм вдасться побачитися. Однак ці люди не збираються відмовлятися заради спокою рідних від можливе єдиного шансу в житті. Їх спричиняють труднощі й неймовірні пригоди.

Так, на такому віддаленні від Землі доведеться зіткнутися з колосальною напругою, але це часом буває краще спокійною і нудне життя без особливих перспектив. Серіал Перші 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Агнешка Холланд, Деніз Гамза Ергювен, Аріель Кляйман
Актори: Шон Пенн, Рей Лукас, Брайан Франклін, Т.С. Метерн, Ліза Гей Хемілтон, Ханна Уер, Джеймс Ренсон, Анна Джекоб-Херон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress