Серіал Пес 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету виявляється амбітний, цинічний американський телерепортер по імені Генрі, для якого сенсація стоїть на першому місці. Він готовий на все, аби першим дістатися до сенсаційного матеріалу, і щоб найостанніша інформація виходила з його вуст. Генрі постійно знаходиться в пошуках чогось нового, цікавого, такого, від чого земне суспільство буде розбурханим. На цей раз він відправляється в іспанське місто Герніка. На вулиці 1937 рік. Разом з журналістом в Іспанію відправляється і професійний редактор, розумна, тямуща молода жінка на ім’я Тереза.

У Герніці журналісти мають намір зібрати всю важливу інформацію і донести до громадськості. Однак, вони навіть не підозрювали, які їх чекають події. Під час громадянського зіткнення Німеччина підтримувала націоналістів Іспанії, на чолі яких стояв Франк. В один прекрасний день нацистські війська просто почали бомбити місто. Іспанія опиняється в дуже страшному, майже безвихідному становищі. Серіал Пес 4 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Навколо видно людські трупи, а земля придбала червоний колір. Кількість жертв з кожним днем тільки стрімко зростала. Та жорстокість, яку американець побачив в чужій країні, змусила його поміняти свої принципи.

Режисер: Микола Каптан, Ігор Забара
Актори: Андрій Самінін, Микита Панфілов, Михайло Жонін, Ольга Олексій, Денис Роднянський, Світлана Зельбет, Ольга Морозова, Тарас Мельничук


загрузка...