Серіал Піарниця 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Робін працює в піар-агентстві, залагоджуючи проблеми клієнтів, займаючись створенням і підтримкою їх іміджу. І якщо трапляється якась неприємність, дівчина кидає всі справи і приїжджає на допомогу. Зірка спорту, репутацією якого займалася Робін, познайомився з молодим хлопцем і привів його в номер готелю. Після прийняття ряду наркотиків, юнакові стало погано, і він втратив свідомість. Реанімувати потерпілого Патрік викликав Робін. І піарниця приводила гомосексуаліста до тями, а потім, заплативши йому за мовчання, знищувала всі сліди перебування в номері знаменитого футболіста.

Дівчина вже звикла до такого неспокійного життя, що не залишає шансів завести серйозні стосунки. З втомою Робін вважає за краще боротися за допомогою легких наркотичних засобів. Тільки з сестрою, її чоловіком і дітьми героїня дозволяє собі бути слабкою і сентиментальною.

Для інших же, Робін хваткая, жорстка і сильна жінка. Начальство довіряє кращій співробітниці найскладніші замовлення. Серіал Піарниця 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Каттанео, Джордж Кейн
Актори: Анна Паквін, Лідія Вілсон, Руфус Джонс, Ребекка Бенсон, Женевьева Енджелсон, Аринзе Кін, Софі Оконедо, Еліза Райлі, Марк Воррен, Ллойд Еверітт


загрузка...