Серіал Під куполом 3 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Культовий письменник сучасності Стівен Кінг без сумніву є рекордсменом за кількістю екранізацій і написаних бестселерів. А деякі фільми зроблені за його книжками навіть отримували Оскар і вищі телевізійні нагороди, майстер містичних історій досі не відходить від справ і брав активну участь в цьому тілі проект. Як зазвичай дія відбувається в рідному штаті письменника, типовий містечко і його мешканці навіть не здогадувалися в яких неприємності вони виявляться. Всі хто в цей час був в місті більше не зможуть го покинути, невідома сила накрила поселення невідомим силовим полем, так що він розтягнувся на багато кілометрів, вони виявилися в пастці.

Вони можуть бачити що відбувається в зовнішньому світі, але почути або поговорити з допомогою телефону або рації можна. Військові оточили все по периметру, були скликані кращі вчені і фахівці, ніж тільки вони не намагалися пробити дірку. Різали потужними лазерами, використовували важке озброєння і намагалися обробити спеціальними розчинами. Про звичного життя можна забути, оскільки відсутня електроенергія, сюди не привозять паливо, їжі вистачить на невеликий час, так само в аптеках теж не нескінченні запаси. Не тільки місцеві залишилися під замком, тут не по своїй волі опинилися просто проїжджі або приїхали у справах. Один хлопець теж не з цього міста, до основних подій він зробив жорстокий злочин, вбивши людину. А щоб це приховати зарив тіло неподалік. Пізніше з’ясується що труп був чоловіком журналістки. З кожним днем ​​стає все гірше, тримати під контролем схвильованих жителів владі практично не вдається.

З’являються мародери, гасити численні пожежі не кому, до того ж важко стримати поширення небезпечної хвороби. Особливо стало важче коли вмирає начальник поліції, хто повинен взяти на себе керівництво і відповідальність за людей. Серіал Під куполом 3 сезон (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джек Бендер, Девід Баррет, Питер Лето
Актори: Майк Фогель, Рашель Лефевр, Олександр Кок, Маккензі Лінтц, Дін Норріс, Колін Форд, Едді Кехілл, Ніколас Стронг, Макс Еріх, Брітт Робертсон


загрузка...