Серіал Під одним небом 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


70-ті роки, були досить важким часом для німеччини, адже фактично, вона була розділена на дві сторони берлінською стіною. В центрі подій, буде поставати західна половина Німеччини і агент розвідки на ім’я Ларс. Він відправляється з місією розвідки та збору даних, про протиборчих радикалів. А допоможе йому в цьому місцева шпигунка Лорен, що являє собою дорослу і явно дослідну в робочому плані жінку. Обидва героя, ясно розуміють, що при напруженій політичній обстановці, один невірний крок може не тільки погубити життя, але й підірвати натягнуті відносини двох сторін їх країни.

По прибуттю на місце, Ларс з власних міркувань, спокушає Лорен, бажаючи зробити її своїм союзником у підпільній грі. Він розраховував обдурити жінку, користуючись її довірою. Разом з тим, і Лорен була не проста, адже він в свою чергу задумала використовувати Ларса у власних цілях заради вигоди. І як підсумок, обидва опиняться в скрутному становищі, коли таємниця розкриється. Але навіть шпигуни помиляються і їх відносини, безумовно перейшли межу робочого плану.

З цієї причини, їм знову доведеться придумати шлях до досягнення нової мети. Тільки от судячи з ситуації, супротивників стає набагато більше. Серіал Під одним небом 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олівер Хіршбігель
Актори: Том Шилінг, Софія Хелін, Фредеріка Бехті, Бен Беккер, Йорг Шютауф, Ханнес Вегенер, Стефані Амарелль, Годехард Гізі, Аня Клинг, Стівен Бренд


загрузка...