Серіал Підводний човен 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


1942 рік. Друга світова війна в самому розпалі. Дії розгортаються на підводному човні, який був сконструйований німцями роком раніше. Капітаном субмарини є досвідчений морський вовк на ім’я Клаус Хоффман. Незважаючи на свій молодий вік, він вже є авторитетом для всіх військових, які знаходяться усередині підводного човна. За роки своєї служби він побував величезну кількість разів в рейсах, і у нього вже був великий досвід. Завдяки своїй безстрашності, вірній службі і досвіду, йому дали прізвисько «Старий».

Чоловік прекрасно знав, чого він хоче від своїх підлеглих: він не був прихильником агресивного впливу на моряків, але при цьому всі знали його як жорсткого і дисциплінованого капітана. Завдяки тому, що рішення приймалися колективно, Хоффман прославився як моряк, який не гне свою лінію, а прислухається до своїх підлеглих, та вже всі разом вони приймають рішення, які можуть вплинути на хід історії. На підводному човні зібралися тільки найдосвідченіші моряки, професіонали своєї справи, які безстрашно підуть в бій, виконуючи поставлене перед ними державою завдання.

Однак ніхто не знав, що Хоффман ніколи не хотів вбивати звичайних людей, вважаючи, що ідеологія нацистів — не така вже й вірна. Але чоловік не міг собі дозволити виступити проти Гітлера. Серіал Підводний човен 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андреас Прохаска
Актори: Філіп Бірнштіль, Піт Буковскі, Джуліус Фельдмайер, Йоахім Ферстер, Леонард Кунц, Бен Мюнхов, Леонард Шайхер, Том Влашиха, Рік Окон, Аугуст Вітгенштайн


загрузка...