загрузка...


Учениці середньої школи напередодні дня Святого Валентина відправляються з вчителями в похід, під час якого планується організувати пікнік і насолодитися красотами унікальних природних місць. Увагу учениць привертає висяча скеля, про яку складено чимало легенд. Ходять чутки про те, що це місце зберегло свій первісний вигляд, тобто не змінювалося протягом декількох мільйонів років. Також дівчата знають про те, що тут творяться містичні події, але в цю легенду ніхто краще не вірити, в тому числі манірна міс Макгро і мадемуазель Пуатьє. На пікніку немає Сари, дівчина покарана директоркою школи, але не цей факт викликає її тривогу.

Перед пікніком до неї підійшла Міранда і вимовила дивну фразу про те, що її скоро тут не буде. Хто б знав, що ці слова виявляться пророчими, адже під час пікніка Міранда з подругами Меріан і Ірмою відправляються на прогулянку. За ними пов’язується Едіт, а незабаром дівчата не повертаються. Тривалі пошуки ні до чого не привели, а Едіт розповідає неймовірні речі, які коїлися з зниклими ученицями. Вони були охоплені хіттю, а по дорозі назад вона зустріла міс Макгро, на якій не було спідниці. Все, що вона пам’ятає, як троє подруг сховалися в ущелину скелі, більше вона їх не бачила.

В заклад віз прибуває без міс Макгро і трьох зниклих дівчат, поліція висуває версію викрадення і зґвалтування, а це вірний крах пансіону для шляхетних дівчат. Серіал Пікнік біля Висячої скелі 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лариса Кондрацкі, Майкл Раймер, Аманда Бротчі
Актори: Наталі Домер, Лілі Салліван, Лола Бессі, Харрісон Гілбертсон, Самара Уівінг, Madeleine Madden, Inez Currõ, Рубі Рис, Яель Стоун, Філіп Куест

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress