Немолодий бізнесмен Роберт Шатов дізнається, що смертельно хворий, і жити йому залишилося не більше місяця. Він вирішує розшукати і зібрати під одним дахом трьох своїх дорослих дочок — «помилки молодості». Спочатку дівчата зустрічають батька і один одного в багнети. Але поступово лід починає танути… Чи збудеться мрія Роберта — чи стануть зведені сестри однією сім’єю? Катерина цілодобово курсувала між роботою і будинком, залишаючи свого сина під наглядом вітчима. Раптовий дзвінок від якогось Антона відкриває перед жінкою шлях в нове життя і вона не збирається від цього відмовлятися.

Вони переїжджають до Москви, де Каті дістається квартира і робота в елітному медичному центрі. Аня зовсім недавно закінчила педагогічний університет і працює вчителем літератури. Краща подруга є дочкою коханця Анни, але дівчина мріє про законний шлюб і розриває відносини. Вона відправляється в столицю, де її чекає спадок. Якщо глядач продовжить дивитися серіал «Півкроку до сім’ї» онлайн, то буде цікаво дізнатися, що по дорозі до нового житла героїня знайомиться з молодим хлопцем, який викладає математику. Ксенія живе з батьками-пенсіонерами і мріє про свій бізнес.

Він намагається приділити увагу кожній дівчині, не даючи натяку на те, ким він є насправді. Серіал Півкроку до сім’ї (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Катерина Шагалова
В ролях: Світлана Антонова, Юлія Кокрятская, Евклід Кюрдзідіс, Тетяна Лютаєва, Юрій Бєляєв, Ольга Лерман, Микита Тезін, Олексій Лукін, Ярослав Бойко, Марина Малюкова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress