загрузка...


Алістер разом зі своєю новою дружиною Джоанн приїхали до Австралії разом з маленьким сином. Головний герой «Плач» йде до своєї колишньої дружини, щоб залагодити конфлікт з приводу їх спільної дочки. Вся справа в тому, що після розлучення чоловік позбувся всякої можливості спілкуватися з дитиною. Тут у Алістера живуть деякі родичі. І він з усією своєю новою сім’єю їде до них. Несподівано батьки помітили пропажу свого сина. Але хто і коли встиг вкрасти маленьку дитину, адже кругом тільки шосе? На це питання повинні відповісти горе-батьки тут і зараз.

Алістер і його дружина Джоанна стали батьками: чоловік вже вдруге, а його дружина-в перший. У них народився ненаглядний малюк, і пара відчувала себе на сьомому небі від щастя. Одного разу, коли дитина була ще зовсім крихтою, батьки вирішили з’їздити в інше місто, щоб Алістер провідав свою першу дочку, народжену в шлюбі з іншою жінкою. В дорозі їм довелося взяти в оренду машину. Майже прибувши до місця призначення, подружжя вирішило заглянути в придорожній магазин.

Автомобіль вони закривати не стали, так як зайшли за покупками на пару хвилин. Але коли повернулися, малюка в машині не було. Почалися грандіозні пошуки. Серіал Плач 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Глендін Айвін
Актори: Дженна Коулман, Івен Леслі, Ашер Кедді, Мойо Аканде, Шаріна Клентон, Кейт Дікі, Алекс Дімітріадес, Девід Елліот, Стелла Гонет, Natalie Heslop

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress