Серіал Платформа 45 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Андреа є працівником страхової компанії, яка уклала контракт з компанією, що займається видобутком нафти. В обов’язки героїні входить оцінка збитку в разі нештатних ситуацій і нещасних випадків. Напередодні різдва, жінці випала відрядження та пунктом її призначення стала нафтова платформа 45. Там судячи з повідомленням стався нещасний випадок, який призвів до смерті одного з працівників. Андреа повинна розслідувати цю справу і оцінити ситуацію з точки зору страхових виплат. Прибувши на місце, вона негайно приступає до справи, сподіваючись швидше розібратися з роботою.

На носі свята і їй явно не хотілося затримуватися в даному місці надовго. По суті, робота повинна бути простою і швидкою. Ось тільки реальність виявилася куди більш неприємною. Судячи з усього, ця смерть була не випадковістю, а самим справжнім убивством. Слідом за цим, зв’язок з материком була загублена і фактично, всі працівники, включаючи героїню, виявилися замкнені на платформі. Серіал Платформа 45 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Серед всіх людей тут, безумовно є вбивця і він явно не бажає бути спійманим. В умовах обмеженого простору і підозр, ситуація помітно ускладниться і призведе до поганих наслідків.

Режисер: Пер Ханефьорд
Актори: Бйорн Бенгтссон, Давид Денсік, Ліза Хенні, Крістіан Хільборг, Джої Йоханнссон, Вона Каму, Гарі Льюїс, Серен Маллинг, Конор Маллен


загрузка...