загрузка...


Перед нами троє товаришів, двоє хлопців, які походять з досить високого суспільства і їх раб. Ця парочка постійно намагається пробитися набагато вище за соціальним статусом, проте їм не вдається нічого зробити. Всі їх спроби ні до чого не призводять, і всі навколо вважають їх лише невдахами. Проте хлопці не здаються і продовжують йти вперед до своєї мети, навіть незважаючи на те, що керівництву зовсім не подобається те, що вони намагаються створити. Кожен раз хлопці лише потрапляють в ще більше кількість неприємностей, але здається це зовсім ніяк не позначається на їх настрої і ставлення до життя.

Їх раб навпаки намагається лише налагодити своє особисте життя, проте він постійно лише потрапляє у величезну кількість неприємностей, оскільки його лінь не дає йому домогтися бажаного. Часом здається, що такого ледачого раба як він варто ще пошукати. Разом цю трійцю чекає неймовірна кількість пригоди, з якими їм буде не так просто впоратися, за деякі вони повинні будуть відповісти. Серіал Плебеї 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи будуть вони готові до всього, що їх тільки чекає або ж хлопцям треба готуватися до того, що вони не отримають нічого з бажаного, і їх будуть переслідувати лише неприємності, які вони самі собі створювати?

Режисер: Сем Лейфер
Актори: Джоель Фрай, Раян Семпсон, Карл Теобалд, Том Девіс, Софі Колкухоун, Том Басден, Дун Макічен, Лідія Роуз Бьюлі, Белла Дейн, Том Розенталь

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress