Серіал «Плоть і кістки» познайомить глядача з закулісної життям одного з самого прекрасного мистецтва в історії людства – балету. І якщо на сцені, під час вистави, танцюристи постають глядачам щасливими, натхненними, то за кулісами плине зовсім інше життя, сповнене ворожнечею і суперництвом, просочену потом і кров’ю. У таку ж середу потрапила і головна героїня кіносеріалу – молода дівчина Клер. Сбежавши від свого не простого і безрадісного минулого, вона приїжджає в Нью-Йорк, одержима однією метою – танцювати на сцені у складі кращих балетних труп.

Вона проходить суворий відбір у склад відомого колективу, який проводить балетмейстер Підлогу. Колись він був прекрасним танцюристом, тепер його майбутнє залежить від нової постановки. Підлога на репетиціях, буквально душу виймає з балерин, відточуючи кожен рух їх рух. Клер теж поринає з головою в роботу, не дивлячись на біль, сльози, заздрість і інтриги інших членів трупи. Серіал Плоть і кістки 1 сезон (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Скоро прем’єра, і роль головної Прими може дістатися не досвідченою балериною, а талановитої і молодий Клер. Як буде надалі складатися кар’єра і життя нашої героїні, покаже серіал на нашому сайті.

Режисер: Алік Сахаров, Адам Девідсон, Джошуа Марстон
В ролях: Сара Хей, Бен Деніелс, Емілі Тайра, Ірина Дворовенко, Деймон Херриман, Джош Хелман, Рейчел Дайан Уэйнер, Саша Радетски, Kar Will, Тіна Бенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress