У житті головного героя на ім’я Піт взагалі не існує ніяких проблем. Він відмінний стендап-комік і може похвалитися власним талантом на весь світ в разі виникнення такої необхідності. Множинні кардинальні зміни настають в його історії, однак людина не має наміру засмучуватися з цього приводу, а навпаки бажає якомога швидше запланувати залишитися в тому ж руслі, щоб не довго пристосовуватися до багатьох нововведень і не втрачати отриманої перш форми. Несподіванкою для чоловіка виявляється інформація про те, що кохана зраджує йому з іншим чоловіком. Не бажаючи терпіти подібного приниження, людина кидає дівчину і бажає почати власну історію з нуля.

Нью-Йорк стає просто грандіозним місцем, в якому людина здатна отримати парочку нових ідей для власного виступу, а також навчитися створювати грандіозне майбутнє з чистого аркуша, задовольняючи всі свої основні потреби і намагаючись відшукати щастя в звичайних, але дуже привабливих речі.

На щастя, людина знаходить старих добрих друзів і це стає для нього безцінною знахідкою, особливо коли потрібно влаштуватися у великому, наповненому можливостями, місті. Серіал По друзям 3 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джадд Апатоу, Джефф Шеффер, Кріс Келлі
Актори: Піт Холмс, Лорен Лапкус, Джордж Бейзіл, Арті Ленг, ТіДжей Міллер, Джої озені, Грір Барнс, Капіл Бава, Ілана Бекер, Емі Беттіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress