загрузка...


Просто гігантським півтораметровим окунем хвалиться в інтернеті відомий рибалка на своєму форумі. Ця людина закоханий в рибалку і знімає ролики для свого блогу, де хвалиться трофеями і ділитися тонкощами майстерності. Цікаві однокласники, Варя і Коля, яким щойно виповнилося по дванадцять років, шалено зацікавилися цим роликом. Батьки хлопців з самого дитинства прищеплювали їм любов до природи, подорожам і риболовлі. Друзі загорілися азартом рибалок після побаченого величезного окуня, до того ж «Лінь» (такою була нік блогера-рибалки), говорив що в озері є ще великі екземпляри.

Ось тільки точне місцезнаходження чудесного озера Лінь не називав. Підмовивши батьків на відчайдушну подорож, хлопці з нетерпінням очікують початку подорожі. Для того щоб знайти шукане, двох родин доведеться пройти досить складний і захоплюючий шлях. Для початку довелося перелопатити безліч інформації, з якої все таки з’ясувалося, що ж це за озеро і де воно розташоване. Оправлення на риболовлю було намічено на початок січня. Так буде легше пробиратися по замерзлих протоках і болотах до заповітного бездонної озеру. Ніхто з членів експедиції і подумати не міг, що дорога до легендарного водойми буде пов’язана з низкою труднощів і небезпечних пригод.

Чи вдасться відважної команді з двох сімей Колі і Вари впоратися з усіма перепонами і дістатися таки до берегів величного таємничого озера і перевірити чи все правда, що говориться в легендах. Серіал По щучому велінню (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Василь Чигинський
У ролях: Данило Меркулов, Олександра Абрамейцева, Данило Бєлих, Петар Зекавіца, Олена Головізіна, Марія Шумакова, Петро Ступін, Євген Данчевський, Світлана Тормахова

загрузка...