загрузка...


Деніел Глесс — класичний приклад невдахи. З особистим життям у нього великі проблеми, близьких друзів немає; начальник, містер Уест, відноситься до хлопця вкрай несправедливо, змушуючи працювати за трьох і категорично відмовляючись підвищувати зарплату. Щоб створити в оточуючих видимість нормального життя, Деніел звикає постійно брехати. Він складає неймовірні історії про себе і розповідає їх оточуючим — тут головне не забути, кому саме ти виклав ту чи іншу легенду.

Одного разу, під час планового обстеження, Глесс дізнається, що хворий на рак в четвертій стадії. На думку лікарів, жити йому залишилося зовсім недовго. Дізнавшись про страшному діагнозі, навколишні переймаються співчуттям до нещасного. Життя Деніела змінюється — ті, хто ще недавно відвертався від нього, починають проявляти участь, і навіть Уест починає цінувати свого співробітника. Виявляється, в смертельну хворобу навіть є свої плюси!

Тому, коли з’ясовується, що жахливий діагноз був поставлений помилково — Глесс вирішує приховати правду від колег і приятелів. Він не поспішає повідомити їм, що абсолютно здоровий, і продовжує насолоджуватися перевагами життя смертельно хворого. Серіал По хворобі 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Метт Липси
В ролях: Руперт Грінт, Нік Фрост, Піппа Беннетт-Уорнер, Марама Корлетт, Ліндсі Лохан, Карл Теобалд, Белінда Стюарт-Вілсон, Дон Джонсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress