Серіал Поділися своїм щастям 1 сезон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Віра має яскравий музичний талант і їй пророкують велике майбутнє. Природно, для цього їй необхідно отримати музичну освіту, що вона і збирається зробити. Але її планам збутися не судилося через трагедію, що сталася в родині. Її мати стає жертвою вбивці і тепер Вірі потрібно подбати про своїй молодшій сестрі. Вона навіть в думках не може допустити, що Світла буде жити в інтернаті, тому кидає консерваторію і оформляє над нею опікунство. Тепер у неї зовсім інші проблеми – як і де заробити грошей на утримання сім’ї. Крім того, їй не щастить в особистому житті, хлопець відмовляється від визнання дитини та вона повинна виховувати сина Макара одна.

Єдиним шансом отримати потрібну суму грошей для потреб сім’ї Віра бачить в укладенні контракту на сурогатне материнство. Вона знаходить замовника та укладає з ним договір. Добра і чуттєва жінка не знає, які муки чекають її попереду. Вона благополучно виношує і народить здорову малюка, до якого дуже сильно прив’язується. Тепер вона навіть не уявляє, як цього маленького і рідного чоловічка вона віддасть абсолютно чужим людям.

Бачачи, як страждає сестра, Світла намагається відшукати замовника і домовитися з ним про розірвання контракту. Але вона навіть не здогадується про те, які величезні гроші за цим стоять. Серіал Поділися своїм щастям 1 сезон 2014 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Оксана Байрак
В ролях: Ганна Сагайдачна, Катерина Решетнікова, Максим Дрозд, Регіна Мянник, Павло Баршак, Олена Радевич, Олександр Половець, Роман Гусєв, Олег Карпенко, Олена Ященко


загрузка...