Серіал Подорож до центру душі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серіал «Подорож до центру душі» нагадає глядачам про початок неспокійних 90-х, коли після розпаду могутньої країни радянські громадяни в повній мірі скуштували демократії і рівності. Дві нерозлучні подружки Віра і Рита закінчили школу в російській глибинці і збираються вступати в один із столичних Вузів. Дівчата вирішують завжди триматися разом, адже так простіше пристосуватися до життя незнайомого міста, однак, вже на першому курсі між ними виникають серйозні розбіжності.

Дівчат запросили на студентську вечірку, де вони познайомилися з братом однієї з однокурсниць – Максимом. Хлопець обдаровує увагою кожну з подружок, які однаково сильно закохуються в столичного ловеласа. Проте мрії провінціалок і надії на відповідні почуття пішли прахом: хлопець виявився одружений. Ріка часу тече невблаганно, і вчорашні студентки перетворилися на самостійних жінок, але минулі образи не вщухли. Віра працює у процвітаючій фірмі, Рита – звичайна державний службовець.

Колишні подруги не перетинаються, але в їх житті знову з’являється Максим: овдовілий бізнесмен, який виховує дитину. Серіал Подорож до центру душі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дмитро Матов
В ролях: Олександр Робак, Андрій Аверков, Марія Баєва, Анастасія Іванова, Катерина Семенова, Ігор Скрипко, Артем Позняк, Костянтин Корецкийи


загрузка...