Злочини відбуваються кожен день. Ось тільки як би не намагалися поліцейські справлятися зі своїм завданням, у них не завжди, виходить, домогтися бажаного. Він детектив, який протягом багатьох років намагається зловити серійного вбивцю. Як тільки чоловік наближається до маніяка і вже готовий його схопити, так відразу з’являється нове обставина, яка змушує чоловіка задуматися про те, що зробити все буде не так просто. Що ж, намагаючись щосили, детектив намагається назавжди позбавити світ від ще одного злочинця. І нехай для цього доведеться покласти все своє життя, він не збирається здаватися. Адже лише він може довести до самого кінця дану справу і захистити тих, хто для нього має значення.

Детектив У Тхе Сік в минулому пережив страшну трагедію, і після закрився від оточуючих, воліючи не підтримувати дружні зв’язки з колегами. Він самостійно розкриває складні злочини, і нерідко балансує на межі зла і добра. Одного разу вивчення матеріалів справи і доказів призвело його до загадкової дівчини, що вважається головною підозрюваною через відсутність інших передбачуваних винних. Серіал Поганий детектив 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ин Сон Дже імовірно вчинила серію жахливих злочинів, але примудрилася уникнути покарання за свої діяння. Незабаром їх знайомство стало особливо тісним, дівчина запропонувала детективу свою допомогу в роботі.

Режисер: Кім Де-джин, Лі Дон-Хен
В ролях: Шин Ха-гьюн, Лі сіль, Пак Хе-сан, Баро, Кім Гон-у, Хон Ин-ХІ, Пі Да-бін, Рю Тхе-хо, Юн Хі-сік, Пе Ю-рам

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress