Серіал «Поклик крові», відомий також як і «Фейрі», та «Загублена» відкриває перед нами двері у життя Изабо «Бо» Денніс — суккуба, який живиться енергією людей. Часом вона втрачає контроль над собою, і її трапези закінчуються зі смертельним результатом. Сама Бо росла у звичайній родині, не підозрюючи про своє істинне походження, лише часом помічаючи за собою деякі відхилення, природу яких не могла зрозуміти. Изабо вважала, що секс — мерзенне і огидне заняття. Джерело зла і бід. І, як не дивно, вона дізнається про своїх здібностях саме під час статевого акту, який закінчується смертю її хлопця.

Після цієї жахливої події Бо тікає з дому і довгий час кочує з одного міста в інше, втрачаючи контроль над нескінченним голодом і залишаючи після себе гори трупів.Але хто шукає правди, той її завжди знаходить. Бо одного разу знайомиться з Кензі, через порятунку якої вона потрапляє в руки до фейрі. Беручи її до себе, вони розповідають про істинну природу Изабо і вимагають від неї вибору між темними і світлими кланами фейрі. Серіал Поклик крові 1-5 сезон (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але наша героїня відмовляється брати участь у цьому протистоянні, прийнявши сторону людей. Згодом пішовши від своїх родичів, Бо вирішує у що б то не стало відшукати своїх кровних батьків і дізнатися таємницю свого походження.

Режисер: Стів ДиМарко, Паоло Барзмен, Рон Мерфі
В ролях: Анна Сілк, Крістен Холден-Рід, Зої Палмер, Річард Хоуланд, Ксенія Соло, К. К. Коллінз, Рейчел Скарстен, Підлогу Амос, Еммануель Вожье, Вінсент Уолш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress