Телесеріал розповідає про дівчину, яка з самого народження жила з хворим серцем. Вона не могла собі дозволити безтурботно бігати, веселитися, знаючи що в будь-який момент її життя може обірватися. Доктора прикладали багато сил і вміння, намагаючись довше зберегти їй життя. Але одного разу Саша потрапила в лікарню з інфарктом і вижила тільки після операції з трансплантації донорського серця. Пішли довгі дні реабілітації. Повернувшись додому і поринувши в своє звичайне життя, молода особа почала помічати у себе нелюдські здібності. У неї з’явилася підозра, що в цьому винне пересаджене серце.

Її зацікавило, кому воно належало і почала своє розслідування. Чим далі вона просувається в розкритті таємниці, тим більше у неї з’являються риси характеру донора, а деякі зовсім нехороші і лякаючі. Чи вдасться їй виконати все задумане і впорається з новими для неї відкриттями? Серіал Покої 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Після одужання дівчина відчула, що володіє надприродними здібностями. Її сильно зацікавила раптова смерть Беккі Лефевр, яка стала її донором. Саша відчуває, що зловісний характер покійної починає відбиватися на її власній поведінці.

Режисер: Сідні Фріланд, Альфонсо Гомес-Рехон, Дана Гонсалес
Актори: Сіван Алира Роуз, Гріффін Пауелл-Арканд, Ніколас Голіцин, Тоні Голдуин, Маркус лавою, Ліллем Рейд, Кайані Симон, Ума Турман, Lilli Kay, Сара Меццанотте

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress