Після переходу Ерін Ліндсі на службу в Нью-йоркський відділ по боротьбі з тероризмом, відносини з Хенком Войт зовсім розладналися. Жінка не відповідає на СМС, не бере телефон, та й сама не дзвонить. Втім, Хенку ніколи особливо переживати. Він призначений керівником особливого розвідувального управління Департаменту поліції Чикаго. Підрозділ створено для наведення порядку у зв’язку з різким збільшенням особливо небезпечних злочинів. Спецслужби направляють до Хенка професійних поліцейських найвищого класу і наділяють безмежними повноваженнями. На службу прибуває детектив Хейлі Аптон.

Відчайдушна, добре підготовлена дівчина, вміє наполягти на своєму. Розум і краса нового співробітника відразу привертають увагу жорсткого начальника. Войт і раніше не відрізнявся коректними методами роботи. Тепер суворе поводження зі злочинцями зашкалює допустимі норми. Поліцейських звинувачують у расизмі, після випадкової загибелі чорношкірого підлітка в перестрілці зі злочинцями. Ситуація загострюється після гучного теракту.

Після якого пропадає співробітник мусульманин. Призначено службове розслідування, проводити яке доручено незалежному аудитору Денні Вудсу. Серіал Поліція Чикаго 6 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Тинкер, Нік Гомез, Фред Бернер
Актори: Марина Скверчаті, Еліас Котеас, Мелісса Сейджміллер, Ларойс Хоукінс, Джейсон Бех, Патрік Флюгер, Софія Буш, Джессі Лі Соффер, Джон Седа, Арчі Као

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress