Стів — досвідчений детектив, який за роки роботи встиг розкрити чимало справ. У цьому йому допомагає величезний досвід служби в морській піхоті. Одного разу, він вирішує повернутися в рідне місто, щоб зайнятися розслідуванням, пов’язаним з вбивством його батька. Дана справа для нього дуже особиста, так що він не зупиниться ні перед чим, щоб дістатися до істини. Незабаром він знайомиться з самим губернатором міста, який пропонує Стіву залишитися і очолити новий загін поліції. Стіву обіцяють повну свободу дій, командування, поблажки з боку влади і повну свободу від паперової роботи.

Це була пропозиція, від якої головний герой просто не міг опинитися. Основною його метою було зловити велику злочинну організацію, яка працює в цьому місті не перший рік. У помічники до себе Стів бере колишнього нью-йоркського копа, який був змушений переїхати на Гаваї. Також до них приєднується азіатський коп, якого раніше помилково звинувачували в корупції. Після цього він довгий час працював з батьком Стіва. Трохи пізніше в їх команду потрапляє і сестра азіата.

Всі вони рвуться в бій, щоб зупинити злочинців. Кожному з них є що доводити, але лише працюючи як справжня команда вони зможуть виконати свою небезпечну місію. Серіал Поліція Гаваїв 9 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Браян Спайсер, Ларрі Тенг, Стів Бойум
Актори: Мішель Борт, Хорхе Гарсіа, Чі МакБрайд, Тайлор Уайлі, Скотт Каан, Грейс Пак, Масі Ока, Деніел Де Кім, Алекс О’Локлін, Денніс Чун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress