Серіал Полюби мене такою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода особа є донькою досить забезпеченої сім’ї. Вона в міру розпещена, самозакохана і егоїстична дівчина. Так нещодавно у ній пройшов невеликий інцидент з хлопцем, який не позбувся зароблених грошей. Він затамував на леді образу, але що може зробити звичайний і бідний хлопець. Тим часом дівчина збирається вийти заміж за симпатичного хлопця. Залишалося пару днів і вона стане заміжньою жінкою. Героїня не підозрювала, що її залицяльник давно гуляє на стороні і краде гроші з казни фірми.

Вони відправляються у справах на машині і потрапляють в серйозну аварію з вини її нареченого. Побачивши наречену з важкими пораненнями, він вирішує зробити ноги, захопивши з собою крадене накопичення і коханку. На її щастя повз проїжджав Олексій. Серіал Полюби мене такою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Той самий чоловік, якого вона залишила без заробітку. Хоч він був ображений на неї, але у нього було добре серце і він відвіз бездиханне тіло в лікарню. Там лікарі повідомляють, що вона втратила пам’ять. Тоді Льоша вирішує її провчити.

Режисер: Євген Баранов
Актори: Ольга Лук’яненко, Наталія Денисенко, Дмитро Сова, Кирило Дыцевич, Роман Чорний, Вікторія Варлей, Наталія Циганенко, Олег Савкін


загрузка...