загрузка...


«Попадець» — це серіал, що розповідає про подорож у часі, досить дивним способом. Головним героєм серіалу є хлопець, ім’я якого Брайан Вівер. Центральний персонаж працює в одному інтернет сервісі менеджером. Їх компанія займається поставками замовлень з інтернет магазинів. Його кар’єра почалася зовсім недавно, і зараз Брайан стажується. Одного разу він вирішив замовити зарядний пристрій для свого мобільного телефону. Через деякий час йому приносять замовлення у коробці і коли гроші були сплачені, хлопець відкрив довгоочікувану посилку, але замість очікуваного зарядного пристрою, в коробці лежав браслет, який виглядав досить дивним чином.

Головний герой дуже обурився такому вчинку, і вирішив, що йому потрібно негайно поговорити з їх постачальником, який займався складанням товару. Дочекавшись наступного дня, головний герой відправився на роботу лише з оной думкою: висловити своє невдоволення в бік Постачальника. Прибувши на роботу, центральний персонаж моментально прямує до постачальника і розповідає йому про те, що допущена помилка. Висловивши своє невдоволення, він як ні в чому не бувало, повертається на своє робоче місце і випадково надягає браслет, який виявляється магічним. Серіал Попадець 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Головний герой серіалу моментально зникає і через деякий час з’являється зовсім в іншому світі, який, швидше за все, нагадує середньовіччя. Усвідомивши той факт, що Брайан опинився в незнайомому місці, він вирішує відшукати шлях назад.

Режисер: Дейв Ламберт
Актори: Джеймс Баклі, Кеннет Коллар, Луїс Емерік, Пол Кей, Шерон Руні, Ріки Гроувер, Тоні Вей, Гуз Кхан, Річард Сендлінг, Мартін Глин Мюррей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress