загрузка...


Пейдж Тоусен була звичайною студенткою коледжу з мріями про акторську кар’єру, і одного разу мрії стали реальністю, і вона прокинулася знаменитою. За один день життя перевернулося з ніг на голову, і дівчина знайшла голлівудську кар’єру і разом з нею все, про що тільки могла мріяти. Можливо, скоро їй стане недостатньо лише статусу зірки, але на даний момент це повністю коштує всіх вкладених зусиль і старань. Втім, навіть Голлівуд не позбавить від поганих оцінок, навіть якщо для всіх інших студентів Пейдж вже ніколи не буде колишньою.

Тепер дівчині доводиться розриватися між її кар’єрою знаменитості, навчанням і її новими романами. Їй доводиться приховувати від хлопця, з яким вона живе, стосунки з іншим чоловіком, з яким вона познайомилася на знімальному майданчику. До того ж, Пейдж несподівано виявляється втягнутою в розслідування зникнення однієї зі знаменитих поп-зірок. Серіал Популярна і закохана 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

У новому житті тепер не вистачає місця для старих подруг і коханого хлопця, статус вимагає приділяти все більше уваги зоряній кар’єрі, а іноді ще так хочеться побути звичайною студенткою, такою ж, як всі інші.

Режисер: Мігель Артета, Мері Лу Беллі, Норман Баклі
В ролях: Белла Торн, Чарлі Депью, Кіт Пауерс, Картер Дженкінс, Ніки Косс, Джорджі Флорес, Перрі Рівз, Стефані Сонуга, Кейтлін Тервер, Марк Веллі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress