загрузка...


Приваблива дівчина Майя в один прекрасний день розуміє, що їй набридла її дозвільне життя. Красуня відчуває, що хоче стати матір’ю і присвятити своє подальше життя турботі про майбутню дитину. Залишається підшукати підходящу кандидатуру на роль батька. Майя ясно уявляє собі, яким має бути її обранець і шукає чоловіка згідно зі своїми запитами. Це виявляється досить непросто. Практично ніхто з потенційних претендентів не відповідає уявленням молодої жінки про чоловіка її мрії.

Коли довгі пошуки так і не закінчуються успіхом, дівчина зустрічає симпатичного і дуже привабливого бізнесмена Микиту. Довгоочікувана надія на удачу і щасливе майбутнє схоже стають реальністю. Чоловік підходить красуні за всіма параметрами, тільки є одне, але — він одружений. Його дружина Лера не є ідеалом дружини, вона постійно зраджує чоловікові, тому шлюбні узи пари близькі до розриву. Микита весь час поривається піти з сім’ї, але хитра Лера всіляко перешкоджає цьому, запевняючи чоловіка, що виправиться і буде зразковою дружиною.

Але Микита вже безнадійно закоханий. Тепер йому належить зробити вибір на користь тієї жінки, яку він дійсно любить. Серіал Потрібен чоловік (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Антон Гойда
У ролях: Алла Мартинюк, Ілля Носков, Світлана Антонова, Володимир Ящук, Мирослава Філіпович, Руслан Коваль, Неоніла Білецька, Сергій Коршиков, Ірина Калашникова

загрузка...