загрузка...


У соціальній урядовій службі вже багато років працює психолог Хайді Бергман. В обов’язки жінки входить психологічна реабілітація колишніх військовослужбовців, які пережили чимало жахів війни. Її офіс знаходиться на території строго засекреченого об’єкта, і розповідати простим громадянам про специфіку проведених сеансів вона не має права. Цивільним не обов’язково знати про кількість військових, які зіткнулися з труднощами повернення до нормального життя. Найчастіше до неї потрапляють солдати, здатні швидко пройти адаптаційний період, але черговий випадок виявився досить серйозним.

Ветеран війни отримав занадто великий стрес, і його мозок постійно малює жахливі картинки, змушуючи подумки повертатися в минуле. Перша бесіда з чоловіком, і Бергман зрозуміла, що попереду їх чекає складна копітка робота з особливим специфічним підходом. Задля досягнення позитивного результату психотерапевт повинна застосувати весь попередній досвід, але і він не гарантує повного одужання.

Послухавши розповіді пацієнта вона вперше задумалася не тільки про професійний обов’язок, а й про власного життя, в якій було дуже багато чужих життєвих історій. Серіал Повернення додому 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сем Есмейл
Актори: Джулія Робертс, Боббі Каннавале, Стефан Джеймс, Шей Уігем, Алекс Карповські, Айден Майері, Маркус Хендерсон, Сіссі Спейсек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress