Дві чарівні дівчата б’ються за увагу одного молодого чоловіка, між ними присутні напружені відносини. Одна являє собою дочку звичайного робітника, інша проживає в сімействі директора місцевого підприємства. Одного разу трапляється серйозна бійка, тягне за собою фатальні наслідки – гине батько Рити і отримує сильні травми батько Поліни. З цього моменту, життя розділяється на дві частини — до трагічної події і після нього… Юрій і суперниця здійснюють зраду і підлість, чому, у в’язниці виявляється Маргарита. Та не може забути нечесного вчинку, виношує думку про помсту після виходу з ув’язнення.

Крім того, нещасна ув’язнена виявляє вагітність і лише очікування малюка дає сили вижити… Виправдовуючи власну прізвисько, дане в камері — Незабудка, вона назавжди пам’ятає осіб, що заподіяли нестерпний біль, що зламали майбутнє. Також, головна героїня не забуває про близьких – матері, сина, що з’явилася в колонії дочки, яку відібрали.

Чи пробачить вона колишніх приятелів, зможе відмовитися від здійснення відплати? Адже треба продовжувати жити, намагатися повернути улюблених дітей, вірити в справжнє кохання… Серіал Поверни моє життя всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мирослав Малич
В ролях: Олеся Грибок, Любава Грешнова, Олександр Константинов, Віталій Кудрявцев, Ірина Мельник, Віктор Жданов (III), Тамара Морозова, Віктор Сарайкін, Олена Хохлаткина, Борис Георгієвський, Ганна Яремчук-Бобало, Григорій Боковенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress