Не так давно жінка втратила свого чоловіка за таких трагічних обставин. Їй було важко від однієї думки, що його більше ніколи не буде поруч, вона ніколи не відчує його любов, ніжність, турботу і підтримку. І це ж все не найстрашніше. На руках у жінки залишилося троє дітей, з якими їй тепер доводиться возитися в поодинці. Вона розуміла, що з такою кількістю всього, що звалилося на неї сама вона не впоратися, а тому вирішує звернутися за допомогою до сестри. У сестри не було нічого, щоб її тримало в іншому місті, а тому вона з радістю переїжджає до сестри і допомагає їй займатися вихованням племінників. З дітьми виявляється не так просто, як вони думали.

Кожен по-своєму пережив втрату дорогої людини, кожна дитина, дуже болісно переносить той факт, що тато більше ніколи не прийде додому. Але найбільше виступає проти всіх домашніх засад старша дочка. З нею виявляється досить не просто, вона вже доставила сестрам не мало неприємностей. Але на цей раз у жінок з’явився свій хитрий план, який має допомогти їм впоратися з усіма проблемами, які тільки звалилися на їхні голови.

Що ж насправді жінок чекає на цей раз і як вони будуть справлятися з усіма примхами долі. Чи дійсно вони готові до всіх сюрпризів? Серіал Повніший будинок 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Річ Коррелл, Кеті Гарретсон, Марк Сендроуски
Актори: Jodie Sweetin, Andrea Barber, Candace Cameron Bure, Michael Campion, Elias Harger, Soni Bringas, Dashiell Messitt, Fox Messitt, Хуан Пабло Ді Паці

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress