Ще недавно життя Діджей Таннер-Фуллер була зайнята зовсім іншими проблемами. Щаслива сім’я, двоє чудових дітей, улюблена робота у ветеринарній клініці. Той факт, що жінка завагітніла третьою дитиною, був величезною радістю для всього сімейства. Діджей Таннер-Фуллер вважала себе найщасливішою на планеті, і з нетерпінням чекала народження малюка. Адже була впевнена, що у неї є міцний тил, який завжди підтримає і надасть необхідну допомогу. Все змінилося, коли чоловік несподівано загинув, а Діджей Таннер-Фуллер виявилася вагітною матір’ю-одиначкою.

Займатися всіма домашніми справами, поєднуючи це з роботою в клініці для тварин, виявилося досить важко. Через кілька місяців шалених спроб повернути все на круги своя, жінка вирішує звернутися за допомогою. Довіреними особами стають жінки, здатні зрозуміти: сестра Стефані і краща подруга Кіммі. Остання на самоті виховує дочку підліткового віку, а тому, відмінно вникає в проблеми подруги.

Подумавши, Кіммі і Стефані вирішують переїхати до Діджей, щоб надати їй максимальне сприяння. Але, як виявилося, коли в одному будинку стільки людей, це досить важко. Серіал Повніший будинок 4 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Річ Коррелл, Кеті Гарретсон, Марк Сендроуски
Актори: Jodie Sweetin, Andrea Barber, Candace Cameron Bure, Michael Campion, Elias Harger, Soni Bringas, Dashiell Messitt, Fox Messitt, Хуан Пабло Ді Паці

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress