Серіал Пожежна служба Такоми 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Природно, небажано і жахливо, коли в місті трапляються пожежі і гинуть люди, домашні тварини та інші живі істоти. Рятувальники дивляться на дану ситуацію з іншого боку — подібним чином у них є робота. У відсутності прямих трудових обов’язків рятувальна служба змушена придумувати різні розваги, щоб не скучити без діла. Перебуваючи в спеціальному приміщенні і чекаючи чергового виклику на допомогу, головні герої проводять вільний час по-різному. Хтось з них створює скульптури з дерева, комусь подобається спостерігати за стриптизом співробітника, але тільки не в своєму обмундируванні.

Вирушаючи на черговий порятунок живих істот, пожежники дуже серйозно приступають до своєї роботи. Їх не зупинить померла собачка, задихнулася чадним газом. Рятувальники здатні робити штучне дихання псу прямо на очах у багатьох очевидців, виглядає це неприродно і дивно. Серіал Пожежна служба Такоми 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У пожежному депо в одному з найбільш дощових міст Америки загін пожежників розважається творчими змаганнями, дружнім суперництвом і химерними екстреними викликами.

Режисер: Кевін Хеффернан, Стів Леммі
Актори: Юджин Кордеро, Маркус Хендерсон, Гебріел Хоган, Кевін Хеффернан, Стів Леммі, Hassie Harrison, Сьюзі Накамура, Хезер Мазур, Марія Расселл, Кірбі Блісс Блентон


загрузка...