Серіал Працюючі мами 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Захоплюючий серіал знайомить нас з чотирма нерозлучними приятельками. Вони завжди готові підтримати один одного в складну хвилину. Енн-психотерапевт, яка фактично поодинці виховує двох дітлахів. Їй доводиться постійно терпіти витівки чоловіка, не стурбованого нічим крім як власними інтересами. У Кейт теж все далеко не ідеально в особистому житті. Однак вона не опускає рук, завжди сподіваючись на краще. Дивним оптимізмом і вірою в світле майбутнє красуня буквально «заряджає» своїх подруг. Дженні ж відрізняється трохи навіженим характером. Вона не може сидіти на місці, будучи жадібною до гострих відчуттів.

Тому надто активна дівчина частенько втягує приятельок в не найприємніші історії. Четвертою представницею дружного квартету є Френкі. Вона не впадає у відчай навіть в самих безвихідних ситуаціях. Життєрадісна красуня впевнена, що людина – сам коваль свого щастя. Головні героїні щодня стикаються з дуже схожими проблемами. Серіал Працюючі мами 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Саме ця обставина і стає своєрідним «цементом» їх дружніх відносин. Звичайно, і приятельки часто сваряться. Але всі ці скандали і образи неодмінно закінчуються примиренням.

Режисер: Пол Фокс, Aleysa Young, Катрін Рейтман
Актори: Катрін Рейтман, Даніель Кайнд, Джуно Рінальді, Філ Штернберг, Сара Макві


загрузка...