загрузка...


Абдул-Хамід відвоював свого часу трон у свого брата і тепер перед усім народом став у всій красі. Він мав намір показати, що він гідний бути правителем і зробить все, щоб його підопічні жили добре. Тільки от далеко не всім сподобалося те, що він став султаном. Адже далеко не всі йому довіряли, та й новий правитель не був готовий до того, які інтриги на ділі плетуться в палаці і що кожного цікавлять лише їх власні побажання і переваги. Але це не похитнуло його віри в те, що він зможе протистояти всім змовникам і ворогам і у нього це дійсно відмінно виходило.

Більш того, Абдул-Хаміду належить пережити ще одну війну за престол і він упевнений, що у нього все вийде. Ворог навіть не думав про те, щоб відступати, кожному хотілося тільки домогтися бажаного і захопити владу в свої руки. Правителю доводиться придивлятися до кожного в своєму оточенні, щоб вчасно помітити ворога, який прикидається другом. Серіал Права на престол Абдулхамід 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але що насправді для нього підготували і вийде йому відчути себе щасливим і знайти тих людей, які захочуть з ним завжди бути поруч і при цьому навіть не будуть думати про зраду? Що чекає нового правителя і як він буде з усім справлятися?

Режисер: Сердар Акар
Актори: Бюлент Іналь, Селен Озтурк, Беркан Сел, Акін Акинезю, Хакан Бояв, Мехмет Боздоган, Озлем Джонкер, Ерджан Демірель, Эзги Эюбоглу, Дуйгу Гюрджан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress