загрузка...


Успішно дебютував роман молодого американця приносить йому довгоочікувану популярність і популярність. Але обрушилася на письменника слава незабаром змінюється на творчу кризу. Натхнення залишає Маркуса і змушує пуститися на пошуки чергового сюжету для майбутнього твору. Він відправляється до власного наставнику за підтримкою і порадою. Приїхавши до вчителя Квеберту, старанний учень виявляє, що маститому автору самому потрібна допомога. Старина Гаррі звинувачується у вбивстві неповнолітньої особи, яка стала його коханою в тридцять з гаком років тому.

У дворі підозрюваного знаходять могилу нещасної дівчинки і сумку з рукописом вправного майстра. Прибулий в тихе провінційне містечко початківець літератор починає самостійне розслідування обставин історії, що сталася в далекому минулому. Серіал Правда про справу Гаррі Квеберта 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Герой докопується до страшних подробиць минулої трагедії і з’ясовує справжні причини інциденту, розплутуючи зловісний клубок давніх секретів і фатальних випадковостей.

Режисер: Жан-Жак Анно
Актори: Патрік Демпсі, Дон Харві, Джошуа Клоуз, Крістін Фросет, Райан Кіра Армстронг, Еллен Девід, Constance St-Denis-Veilleux, Ренді Томас, Меттью Раудсепп, Вірджинія Медсен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress