Даний серіал перенесе глядача в британські будні, де два відомих видання будуть вести активну боротьбу один з одним. Два журналісти, які працюють в конкуруючих видавництвах викликають один одного на стежку війни, кожен з них бажає довести свою перевагу. Видання «Геральд» і «Пост» найкращі у всій державі, але упродовж тривалого часу вони не могли визначити, хто ж з них займає лідируюче місце і любов читача. Ворожнеча за першість постійно змушувала головних героїв гнатися за сенсацією, за якимись новинками та іншими історіями, случавшимися в житті кожного знаменитого людини.

Адже ту чи іншу новину необхідно дізнатися першим, ніж конкурент, а потім ще й встигнути надрукувати її на першій сторінці. Найголовніший принцип журналістів полягав у тому, що кожну інформацію необхідно перевіряти, щоб не завойовувати собі жахливу репутацію. Даний серіал покаже глядачеві всю закулісну життя репортерів та журналістів, які заходи вони змушені піти, що б донести до улюбленого читача важливу інформацію.

Два знаменитих працівника різних видавництв будуть боротися за звання кращого, і заради своєї перемоги готові на найжахливіші вчинки. Серіал Преса 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Том Вон
Актори: Бернард Коллако, Sujaya Dasgupta, Шон Діксон, Laura Jane Matthewson, Катажина кілець, Пепе Белдеррама, Женев’єва Барр, Том Белл, Пріянга Бёрфорд, Бен Чаплін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress