загрузка...


Всі ми звикли бачити Мерліна як сивобородого старого, що відрізняється мудрістю. Однак колись навіть найбільший чарівник всіх часів і народів був жовторотим юнаком. Ця історія про молодого чарівника, який дуже рано помітив у собі магічні сили. Хлопчина жив з коханою мамою, поки в один прекрасний день не вирішив відправитися в учні до прославленого лікаря. Лікар помітив у юнаку величезний потенціал і вирішив вчити його магії, хоча це було заборонено королем. Учневі і вчителю доводиться ховатися від правосуддя, займаючись забороненим чарами, яке багато разів допомагало їм рятувати Королівство.

Зазвичай король Артур представляється як учень великого Мерліна, проте в цій історії знаменитий відьмак – всього лише слуга спадкоємця престолу. Юний маг обслуговує свого норовливого пана, який незабаром стає мудрим і сильним правителем. Зведена сестра принца – чарівна Моргана, яка колись була доброю і товариською дівчиною.

Однак страшна правда змусила дівчину по-іншому подивитися на власне життя. Колись добра і чуйна красуня стає жахливою відьмою, яка прагне завоювати Камелот. Серіал Пригоди Мерліна 1-5 сезон (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеремі Уебб, Alice Troughton, Девід Мур, Джастін Молотніков
В ролях: Джон Херт, Річард Вілсон, Енджел Колбі, Колін Морган, Кейті Макгрет, Бредлі Джеймс, Ентоні Хед

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress