Сюжет драматичного телесеріалу розгортається в ті часи, коли злочинець номер один, разом зі своєю терористичним угрупуванням має намір провести в Сполучених штатах Америки ряд терористичних атак. Прекрасно усвідомлюючи, що слова саме таку людину не можна назвати порожніми, два найпотужніших відомства країни були злиті воєдино для того, щоб запобігти нападу ззовні. Після чого двом професіоналам з підрозділів ФБР і ЦРУ має бути щільно співпрацювати. Можливо, таке прийняте рішення урядом США стало фатальним для Америки.

Через те, що люди просто не змогли домовитися між собою, терористи змогли втілити свій підступний план в життя, в результаті цього теракту загинули тисячі мирних громадян Америки, які повністю поклалися на ЦРУ і ФБР, але їх надії не були виправдані. А цього могло б і не статися. Після злиття ФБР і ЦРУ Джону О’Ніл і Мартіну Шмідту довелося працювати разом, і цей факт не радував нікого з них. Серіал Примарна вежа 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кожен з героїв вважав себе занадто розумним, щоб працювати в парі, і тим більше ділитися якимись своїми напрацюваннями з напарником. До того ж думки Джона О’Ніла були зайняті коханками, а тут ще й дружина починає підозрювати його в зраді.

Режисер: Крейг Зіск, Майкл Словіс, Алекс Гібні
У ролях: Метт Джонс, Келлі П. Вільямс, Еріка Чо, Кеті Флехайв, Дженні Пол, Самер Бішарат, Джеймс Ньюманн, Тауфік Бархом, Кімберлі С. Фербенкс, Джордан Лейдж

загрузка...