Комп’ютерний прогрес приніс у наш світ не лише нові здобутки, а й нові небезпеки. І гостросюжетний серіал «Принада» розповість про те, як не попастися на гачок мисливців в Інтернеті. Лінді живе в Нью-Йорку і часто знайомиться з чоловіками на сайтах знайомств. Правда, потім вона рідко зустрічається з кимось з них в реальному житті, але це не заважає їй листуватися з милими, уважними і наполегливими онлайн-кавалерами. Але одного разу Лінді починає підозрювати одного з них у вчиненні цілої серії жахливих вбивств. Дівчині стає відомо, що всі нещасні жертви загинули як раз після побачення з людиною з сайту знайомств.

Але Лінді поки навіть не уявляє, хто саме з її переписувачів здатний на такі звірства, адже всі вони наполегливо пропонують чарівній дівчині зустрітися в реальному світі. Ось тільки Лінді не горить бажанням помирати так рано, тому вона заручається підтримкою своїх друзів і використовує всі таланти хакера, щоб обчислити вбивцю. Але для цього їй потрібна гарна принада, так що на час Лінді відкидає страхи і починає своє полювання на звіра в людській подобі.

Але чим закінчиться цей жахливий експеримент, адже той, хто вбив вже стільки молодих жінок, може прорахувати кроки своєї наступної жертви далеко наперед. Серіал Принада 1 сезон (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Нэйтан Хоуп, Березня Мітчелл, Рассел Малкэй
В ролях: Вікторія Джастіс, Кейсі Дейдрик, Харві Гильен, Маркус Каллендер, Скотт Уайт, Кірсі Клемонс, Джон Гарет Стоукер, Райан Купер, Мелані Николлз-Кінг, Теодора Вуллі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress