Одного разу могутнім супротивникам королівств захотілося влаштувати переворот, але для цього необхідно було ліквідувати принців, що зробити було досить непросто. Принци відмінно охоронялися, та й самі молоді люди непогано володіли мечем і могли постояти за себе. У підсумку було вирішено залучити до цієї справи відому ельфійка, яка була майстерною найманкою. Вона з легкістю розправлялася з будь-якими ворогами, так як не знала жалю і співчуття. Але раптово головна героїня вирішила розібратися, для чого комусь знадобилося вбити принців. У підсумку майбутні королі дізналися про свою долю, але всупереч очікуванням вирішили об’єднатися з эльфийкой, щоб відправитися в небезпечну пригоду.

Головні герої ризикували власними життями, але це для них було вже не вперше, тому кожен з цієї трійці не боявся загибелі. На своєму шляху їм довелося зіткнутися з досить сильними і спритними воїнами, а також магами і чародіями. Серіал Принц-дракона 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але незабаром самий страшний кошмар всіх людей явив себе світу, адже звідкись з’явився могутній дракон, і тепер лише представники королівської родини могли з ним впоратися. Тим часом безстрашна ельфійка розкрила план своїх замовників, тому вирішила з ними розібратися.

Режисер: Джастін Річмонд
Актори: Паула Берроуз, Джек Де Сена, Саша Роджен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress