Серіал Принцеса-жаба (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З’явившись в Заможному забезпеченому сімействі Ірина, немов «Принцеса-жаба» була абсолютно далека від поняття злиднів, невлаштованості і відмов. Дівчина завжди одержувала бажане, навіть тоді, коли нічого не просила у батьків, ті намагалися всунути дочки щось з речей, нових гаджетів або дорогоцінних брязкалець, просто так, навіть без особливого приводу. Підсумком такого надмірного обсипання дорогими подарунками стала цілком зрозуміла егоїстичність милої панянки. Красуня вибрала для себе нареченого і збиралася вийти заміж за цілком пристойного молодого кавалера. Життя цієї милої дівчинки можна було назвати щасливо вдалою. Поки пара займалася вибором нарядів, родичі готували молодим пишне торжество з усіма належними традиційними заходами.

Коли до призначеного дати залишається всього парочка днів, наречена випадково застає свого обранця з іншою дівчиною, яку бачить вперше. Після нанесеного принизливого образи горда принцеса, не промовивши ні слова докору чи скарги, зникає у невідомому напрямку, залишаючи рідних людей в повному невіданні. Крім бабусі у Іри більше не було куди податися, тому, особливо не перебираючи варіантами, героїня залишається погостювати у бабусі, яка живе в глибинці. Однак навколо утікачки утворюється безодня, що виражається в сильному відмінності міського існування від простої сільського життя. Серіал Принцеса-жаба (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Бездоріжжя і побут відразу починає заїдати багату спадкоємицю, далеку від поняття про сільське господарство, туалеті На дворі, тазику для миття. Але зважаючи на повну відсутність коштів горожанка змушена працювати в поле, щоб зібрати потрібну суму для розвитку власного підприємництва.

Режисер: Роман Ткаченко
Актори: Роман Ткаченко
Ролі зіграли: Дарина Храмцова, Андрій Ісаєнко, Маша Тарасова, Галина Кобзар-Слободюк, Сергій Дзялик, Ольга Голдіс


загрузка...