Серіал Приватні детективи 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кілька років тому Метт грав у команді хокеїстів. Він грав досить добре і домігся успіху, слави в даному виді спорту. Тренера бачили в ньому перспективного хокеїста з гідним майбутньому. Правда хлопець вирішив інакше і закинув гру. Спортсмен, будучи ще молодим, не завжди надходив правильно і робив багато проступків, але зараз він хоче все виправити і стати на шлях праведний і справедливий. Незабаром він вирішив відкрити власне детективне агентство. Разом з Енджі Эвереет він почав займатися приватними розслідуваннями.

Ця робота приносила йому не тільки достатньо хороший прибуток, але і багато задоволення, адже робота йому дуже подобалася. Молоді люди зовсім різні за характером. Енджі дуже прямолінійна і наділена харизмою. Разом їм вдається працювати спільно, поєднуючи власні думки, здогади і план дії. Саме із-за різного характеру їм вдається справлятися з найскладнішими завданнями. Розслідуючи справу, вони спочатку дуже вивчають всі дії злочинця, потім намагаються вгадати наступний його крок, щоб потім можна було зловити злодія з доказами і на місці злочинами.

Сищикам вдалося розплутати не одну історію і зловити багато лиходіїв. Своїм успіхом вони привертають увагу жителів міста. Серіал Приватні детективи 2 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шеллі Еріксен, Тім Кілбі
Актори: Джейсон Прістлі, Сінді Семпсон, Беррі Флетмен, Джордін Негрі, Енніс Есмер, Кле Беннетт


загрузка...