Він водить красивий червоний кабріолет, стрибає з парашутом, спритно управляється з аквалангом і влучно стріляє. Знайомтеся, Томас Магнум приватний детектив, що розслідує найзаплутаніші і зухвалі злочини на Гаваях. Повернувшись з Афганістану, де він служив у морській піхоті, Томас вирішив, що його військові навички і досвід знадобляться на «громадянці» і став приватним сищиком. Він привабливий, сміливий, любить ризикувати і не боїться поганих хлопців зі зброєю. Ловити злочинців і терористів йому допомагають його друзі ветерани.

Теодор, який керував вертольотом в гарячих точках і Рік, колишній навідник, який тепер володіє класним нічним клубом на Оаху. Він сорочка-хлопець з великими зв’язками, якщо вам потрібно щось дістати або дізнатися на острові, то рік, це людина який вам допоможе. Також до команди приєднується Джулієт Хіггінс, колишній агент англійської секретної служби, від якої відвернувся її уряд. Вона впевнена в собі, жорстка і саркастична жінка, чиї емоції складно зрозуміти. Вона часто конфліктує з Магнумом через його методів роботи.

З боку може здатися, що вони ненавидять один одного. Але можливо колись їх дружба і ділові відносини переростуть в щось велике. Серіал Приватний детектив Магнум 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сет Гордон
Актори: Джей Ернандес, Пердіта Вікс, Стефен Хілл, Захарі Найтон, Сон Ган Кімі Бальмілеро Майкл Беняер, Джек Катмор-Скотт, Фейт Фей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress