Спекотні дні підбадьорюють мешканців і гостей прославленого острова. Однак зовнішня невимушеність оманлива, але території далеко не все гаразд. Там відбуваються махінації, злочини, щодо яких, місцеві інтриги здаються дитячими забавами. Сищикові належить задіяти власний напрацьований досвід, щоб убезпечити господаря від підступів криміналу, частенько заглядає сюди зовсім не для розваг, пов’язаних з відпочинком. Почувши про участь респондента в афганських військових операціях, бос відразу призначає Тома не простим охоронцем, він пропонує прибулому детективу посаду начальника охорони.

Після повернення, нагороджений множинними відзнаками і нагородами, офіцер вирішив продовжити діяльність, що поєднується з минулими реаліями, займаючись детективним ремеслом. Замість відвідування пляжів, залицянь за красунями і відвідувань барів, Магнум відразу приступає до розслідування шахрайських підступів, крадіжки, щодо наймача. Поступово знайомлячись з місцевими хлопцями, сищик знаходить однодумців, поступово перетворюються в добрих приятелів. Товариськість, чарівність дозволяють прибулому чужинцю швидко знайти повагу місцевих жителів, що сприяє успішної розкриття справ. Серіал Приватний детектив Магнум 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак крім поточної роботи, хлопець намагається розшукати зрадників, які в минулому сильно зіпсували його існування. Щоб покарати підлість, він починає пошуки людей, які підставили його.

Режисер: Сет Гордон
В ролях: Джей Ернандес, Пердіта Вікс, Стефен Хілл, Захарі Найтон, Сон Ган Кімі Бальмілеро Майкл Беняер, Джек Катмор-Скотт, Фейт Фей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress