У маленькому мальовничому містечку під назвою Північний Уельс скоєно жахливий злочин. З особливою жорстокістю вбита молода дівчина. Її труп був спотворений і викинуто в річку, де його знайшли випадкові туристи, після чого викликали поліцію. Проте прибулі на місце події експерти-криміналісти не очікували, що витягнути тіло з води буде так непросто. Ті місця виявилися дуже важкопрохідними. Тим часом в цей населений пункт прибув детектив Каді Джон. Тут пройшли його дитинство і юність. Чоловік досить давно покинув рідні краї, але тепер, дізнавшись про смертельну хворобу батька, вирішив повернутися.

Хоч взаємовідносини Каді з родичем ніколи не відрізнялися особливою теплотою, він вирішив скрасити його останні дні і, поєднавши приємне з корисним, відпочити на природі. Коли місцевий шериф дізнався про приїзд такого досвідченого сищика відразу звернувся до нього за допомогою. Настільки складних справ у його практиці ще не було. Про сон та відпочинок довелося забути. Тепер, замість походів на риболовлю, Джону довелося лазити в непрохідних заростях у пошуках доказів.

Складності додавали безглузді свідчення місцевих жителів, які стверджували, що в справі замішані надприродні сили. Чи вдасться правоохоронцям розшукати злочинця? Серіал Приховане 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гарет Брін, Ерік Стайлз, Кріс Форстер
Актори: Родрі Мейлір, Гвінет Ківорт, Шан Різ-Вільямс, Sion Alun Davies, Джилліан Еліза, Ніа Робертс, Йен Сейнор, Вікторія Паг, Лорі Иззард, Garmon Rhys

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress