Серіал Про що мовчить річка всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Олена цілеспрямована і серйозна особистість, для якої пріоритетом в житті є кар’єра. Заради стрімкого зльоту вона готова опинитися від особистого щастя, ставлячи їх на друге місце після професійних успіхів. Вона працює в столичному промисловому холдингу і давно мріє про посаду топ-менеджера. Але не одна вона бажає роздобути перспективне містечко з відмінною зарплатою і можливостями. Конкурент-колега підлаштовує так, що молодого фахівця відправляють у тривале відрядження.

Тепер Олені доведеться їхати у віддалену провінцію, щоб спробувати врятувати загинається лісопилку від остаточного краху. Щоб розрахувати можливість перезапуску не прибуткової точки, героїні потрібно знайти налагодити відносини з начальником підприємства – Андрієм. Але чоловік опинився на рідкість впертим і використовувати в своїй роботі, старовинні і перевірені методи. Він не сприймає всерйоз сучасні методи управління. Серіал Про що мовчить річка всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи вдасться дівчині, впорається з впертим опонентом і умовити його, хоча б дати їй шанс, щоб переконатися, що пропонований нею варіант, не так вже безнадійний. Але крім виробничих проблем, кар’єристку чекає ще один «сюрприз» і це схоже любов.

Режисер: Павло Тупик
В ролях: Євген Олійник, Лянка Гриу, Оксана Жданова, Віктор Жданов


загрузка...